METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/03/08, 11:45 am

da, da nista onda samo da platis kartu i idemo Very Happy . Ma icicemo jedan dan kad budemo bili pri kinti.....

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/03/08, 11:57 am

hahahahahaha koji ste vi carevi!!! samo dodjite!!! 65

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 01:42 pm

ja sam se sa 10 josh igrala sa barbikama...i nisam znala kako se deca deshavaju...i bash mi je bilo lepo...klinci gube svoje detinjstvo...kako smo se mi lepo druzhili i igrali se i bash smo bili naivni i glupi...a oni...oni su i dalje glupi,samo nisu srecni...

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 02:24 pm

Ma da evo drustvo moje sestre (11) sad bleje napolju i setaju SAME! A oblace se kao da su mojih godina affraid pa ti sad provali dal si startovao klinku od 13 godinica ili devojku od 18,19!?

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 02:37 pm

mene lichno boli uvo...ja nemam nameru da muvam te klinke...nego zhao mi bre zbog njih...aj se samo setite kako je to bilo lepo i bezbrizhno vreme...samo se setite koliko nishta nismo znali i koliko nas je bolelo uvo za sve dok nismo gladni,zhedni,neispavani i dok se imamo sa chim igrati...milina!

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 02:51 pm

Pa nemam ni ja i slazem se sa tobom zao mi ih, ja sam svoje detinjstvo proveo u fudbalu, igranju i blablabla i bilo mi super. I opet me mrzi da pisem moju teoriju zasto je to tako Smile

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 03:09 pm

pa ochigledno je zashto je to tako...

to je zato shto si tad lagano mogao da se upishash u gace i da te ne bude stid...

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 03:14 pm

Upravo...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 05:50 pm

e a sve to nastaje uglavnom zato sto deca imaju starije sestre, bracu, komsije pa rade isto sto i oni... ja imam dve kume (rodjene sestre) jedna '89, druga '93... i uvek je mladja radila sve sto i starija... u pravu si ovo za igru... ma nije ti ni bilo bitno sta si obuko, bitno da si poneo loptu.... a sad gledam klinci 3, 4. razred imaju bolje mobilne od mene i naravno od malih nogu se zrache... ja sam tad PONEKAD stavljala na lice sminku ZA DECU koja se skidala obicnom vodom, bez stetnih materija... cak se ni sad uopste ne sminkam... pa kad vidim klinku 5 godina mladju od mene, jos nema ni bubuljice a maze 3 kile pudera dodje mi da je presavijem preko kolena i mlatim....
:116: treba da se pise o perverzijama a ne o mladim barbikama.... Very Happy

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1010/05/08, 05:57 pm

pa ochigledno da su te male barbike najperverznije...ili makar oni ljudi kojima su ta deca zanimljiva za igru...

ne pratish prichu... :108:


shalim se...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 12:12 pm

Koliko sam se te "decurlije" sinoc nagledao u gradu, uzas! A jebote, vidi se da ima oko 13 godina, a nosi dopicnjak, a takvih ima koliko hoces... i posle mi muskarci krivi kad silujemo po neku... strasno... treba ublaziti kazne za silovanje!

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 12:17 pm

Very Happy Bole za predsednika!

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 12:41 pm

Polako, bice vremena ;)

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 03:13 pm

ja mislim samo da treba da prekinu da prave kurvinjsku odecu za decu i da ce sve biti ok...i mislim da ova druga polovina iliti vi...mozhe da pita recimo devojku za godine pre nego shto spava sa njom...pa nece biti frke...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 03:56 pm

Ma ja sam samo hteo da kazem da se klinke oblace ko kurve. Sto je "najjace" tako se i ponasaju. I onda se cude i krive muskarce kad se prema njima ophode kao prema kurvama. I onda su muskarci ti koji sam misle na sex.

Pa molim vas... 45

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 03:59 pm

a shto ti mislish da se te klinke tako ponashaju?

-one zhele da budu ono shto misle da vi trazhite...

tako da...zar ne mislish da bi blaga promena stava,dobro doshla..?

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:05 pm

e sad vec nisi u pravu... imas cure koje rade sto momci traze- te su glupe, ali vecina njih se jednostavno tako ponasa... pa naslusala sam se prica kad cura zaskace momka kao napaljeni zec a on ne moze da je skine sa sebe....
inace sto se odece tice mene cela ta "moda" izludjuje... jer nigde ne mogu da nadjem majicu koja ce da mi pokrije bubrege... jebes ga, i treba da se ponekad pokaze nesto ali ja vec pocinjem da imam probleme zbog toga sto pre nisam mogla da nadjem ni jednu bluzu ni majicu normalne duzine... zato sam krenula da kupujem muske duxeve i siroke majice... mada sad tu i tamo mogu da nadjem nesto normalno.... a da ne pominjem to da kad upadnem u butik i pitam da li imaju majicu ili bluzu crnu ili crvenu bez ikakvih sljokica i tih gluposti gledaju me ko da sam pala s marsa....

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:07 pm

Ja ne mislim da se one tako ponasaju. To se vidi, to se eksplicitno vidi.

Stvarno mi je zao zbog njih, njihovih jadnih retardiranih roditelja koji im nisu posvetili paznje ili cega vec. Ali ovako svi "ispastamo", i muskarci, a i sve zene kojima se lepi reputacija zbog budala Smile

Stav ostao isti.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:11 pm

prichamo o deci od 13-14 godina...ona sigurno nikog ne zaskachu kao napaljeni zechevi...to tek pochinje u srednjoj shkoli...i shta tu fali uostalom...ja znam mnogo uspeshnih veza gde je devojka prva pokrenula pitanje seksa i zapochela sve...

e sad shto se odece tiche...nikad nisam nosila mushku odecu jer mi se taj fazon na ribama ne svidja...a kad mi neshto treba ja imam drugaricu koja zna sve prodavnice u gradu i njihov kompletan sadrzhaj,pa je samo pitam za zheljeni objekat...i tjt...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:26 pm

Pise da si iz BG-a. Jel nisi izlazila skorije recimo do Knez Mihajlove? Izadji pogledaj devojke na sta lice. Kako se oblace. Sto ove od 10-15, a sto ove 16+ i mislim da ces se sloziti samnom. Takodje izadji do nekog kluba gde ima bar 1/3 devojaka i obrati paznju na devojke kako se ponasaju, kako se oblace... Otidi nekad sa drustvom na neku studentsku zurku.

Nisam primetio da je neko rekao da je lose da devojka smuva decka, niti da je ona inicijator sex-a. Sto je po meni ok.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:46 pm

@bio

moje pitanje je bilo...zashto ti mislish da se one tako ponashaju?a ne...da li se one tako ponashaju...

e sad kako se devojke oblache...naravno da sam videla...ali to na mene ne utiche neshto preterano...mislim da ne bi trebalo ni na vas...to su ono shto moj drug naziva..krave...da ne bi bio politichki neispravan...mozhesh sa njom kad god hocesh...ali koja je poenta...kakav je to uspeh kad si dobio ono shto najgori kloshar mozhe dobiti...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:52 pm

nije lose kad cura smuva decka (to sam i sama radila) niti kad pokrene pitanje sexa ali kad dete od 13 godina zaskace svog vrsnjaka i pokusava da mu skine lone u parku, to je vec znak da nesto nije u redu... cure sad uglavnom stupaju u sexualne odnose jer se njihove drugarice, koje naravno imaju mnogo starije momke a ne znaju da kazu ne, hvale kako se karaju (namerno upotrebljavam taj izraz) svugde, sa kondomima, bez kondoma... cure pocinju sve ranije i ranije da postaju sexualno aktivne....

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 04:58 pm

ma daj bre!!!koja to 13ogodishnjakinja zaskache momka za sex...ja neshto ne verujem da se to deshava...ali da kao male glupache krecu da se ponashaju konformistichki i da pruzhaju momcima ono shto im ovi trazhe...e pa u to sam sigurna...

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 05:01 pm

Tara samo mi nemoj molim te reci kako je noramlno videti devojcicu sa 15 god da ide na abortus!?

tako zavrsavaju a pocinju tako sto im roditelji sa 13 dozvole da nose stikle,dopicnjake i sminkaju se....cim pocnu da im pupe sise a one op pa na kurac....odvratno mi je kada vidim dete sa 14 godina tako napucano a jos odvratnije kada dodje mnooogoooo stariji lik i kaze UH AL BI TE RAZVALIO Shocked

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 3 Minicl1011/05/08, 05:05 pm

mislis da nema takvih devojaka tj devojchica? to mu dodje 6, 7. razred? dve cure iz mog odeljenja i par momaka su tad postali sexualno aktivni... pa ti sad vidi.... a znam za bar 5 takvih primera.... deca misle da su zrela, da su mnogo stariji i mnogo odgovorniji nego sto jesu i pokusavaju to da dokazu roditeljima, vrsnjacima ne znam ni ja kome.... to sto ti ne znas za te price ne znaci da to ne postoji.... samo u svetu postoji jos trunka stida pa vecina cura to nece da prizna....
 

Similar topics

-
» Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
» Tako se vozi
» 8... i tako to na tu temu :)
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» i tako je polo dobio ime :D
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-