METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostSex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1007/03/08, 03:12 pm

aj da vidimo

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1007/03/08, 04:28 pm

Mislim da se mi ne poznajemo dovoljno da bi jedni drugima govorili ovakve stvari ... !!! Cool

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1007/03/08, 05:01 pm

da li kazes u fazonu x osoba mi je rekla da uradim to i to....

Evo mene je jedna devojka terala da joj gurnem hemisku Smile

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1007/03/08, 08:37 pm

Mene da je karam u uvo !!! Zamisli !!! Shocked :cyclops:

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1007/03/08, 11:34 pm

sick boy,shta fali tome? Very Happy
ja imam svachega,al nije za javnost,jednostavno ne volim o tome da pricham Very Happy

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 03:59 am

Imam i ja ... znash kako je kad se stalno "druzish" sa starijim ribama ... ?!?!?!?! Cool

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 02:03 pm

Kralj.

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 02:42 pm

Shto se tice ovih mladjih ... jbt danas deca sa 13-14 godina izgledaju ko da imaju 19-20 !
Ja ne diram nishta shtio nema licnu kartu !!! Very Happy

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 03:04 pm

sickboy,ma ovo sad je katastrofa...pocheche da se jebu i u prvom osnovne majke mi...

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 04:30 pm

Ma danas se klinke satiru o q....cnim poslovima !!! Very Happy

Strasho je danas,nije ni cudo shto je pedofilija postala in kao i Homosexualnost!
Mislim , neam nishta protiv ali nisam u tom fazonu ... nikad nisam poljubio devojq maldju od mene 2 godine niti cu, a ne da josh i Kram...

Ja sam jedva nashao devoq koja mi odgovara i koja je samo 1 godinu mladja od mene !!!

A shto se tice ovih perverzija ... najbolje mi je bilo sa 2 drugarice iz Zrenjanina ...3jka bato !!!

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 04:33 pm

E o tome ti pricam! Bravo sick najaci si od svih. A vi ostali sta mislite o ovim sexualnim bolestima?

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1008/03/08, 04:51 pm

sick boy,trojka nije bolesna uopshte,to je ODLICHNO! Very Happy

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 12:14 am

SickBoy wrote:


Ja ne diram nishta shtio nema licnu kartu !!! Very Happy
:85: Jeste da je sve individualno, ali lepo si rekao.
Jadno je iskorišæavati klinke osnovna škola, jer se to uglavnom samo na iskorišæavanje i svodi, niko u 12, 13 nije dovoljno psihièki zreo za sex....a ni fizièki.

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:28 am

QueenOfTheRodeo wrote:
SickBoy wrote:


Ja ne diram nishta shtio nema licnu kartu !!! Very Happy
:85: Jeste da je sve individualno, ali lepo si rekao.
Jadno je iskorišæavati klinke osnovna škola, jer se to uglavnom samo na iskorišæavanje i svodi, niko u 12, 13 nije dovoljno psihièki zreo za sex....a ni fizièki.

Za 12-13 nemam komentara! Iskoriscavanje ili ne, svaka osoba koja napuni 14 godina ima zakonski legalno pravo na seksualne odnose (ali ako na sudu kaze da ipak nije htela - deri kozu na siljak), da se ja pitam to bi bilo min 16, ali jbg. Sto se mene tice samo 18+, a i te (oko 18) su mnogo detinjaste najcesce.

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:33 am

ja nikada nebi mogao da budem sa devojcicom od 12,13 ili 14....to mi je previse bolesno.....to je dete pobogu.... pale

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:33 am

Spawn Of Darkness wrote:
ja nikada nebi mogao da budem sa devojcicom od 12,13 ili 14....to mi je previse bolesno.....to je dete pobogu.... pale
Lepo zboris.

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:41 am

Uh, nisam ni ja to rekao... Ali mi nije bitno da li je mladja dve, tri, cetiri... dokle god je 18+ i nije "detinjasta".

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:45 am

pa kad malo zadjes u godine Very Happy vise ti nije vazno koliko je mladja (naravno ne mislim na decicu)

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:46 am

Broj tvojih godina podelis sa dva, zatim saberes sa sedam. :100:

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:47 am

u imamo i formulu? :100:

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:48 am

Spawn Of Darkness wrote:
u imamo i formulu? :100:
Priznaj da je formula do jaja. :100:

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 01:52 am

boga mi moram ti priznati da u toj formuli i ima nesto :100:

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 03:29 am

Deca su nashe najvece bogatstvo ... ove godine povecavamo izvoz !!! lol!

E bio , ma ja bi tu granicu pomerio ipak i na 18 !!! Shto je sigurno ,sigurno je !!!

Shvajcarci imaju najjaci zakon shto se tice svega !!!

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 08:06 am

Pa ne mozes bas pomeriti na 18, to je zivo bice u kom radi fabrika hormona, a ti bi to teo da zaustavis nekim zakonom...tesko!

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? Minicl1009/03/08, 10:17 am

Pa treba pokrenuti program o zastiti protiv trudnoce i da ta deca malo paze, nama su u skoli pokazali kondom i rekli da on sluzi da stiti protiv bolesti a niko nije rekao da sprecava trudnocu i da stiti 99%. Klinci to ne znaju i ne koriste ga kao "smeta mi, bolje je bez njega, izvucicu ga na vreme" Pa ljudi kondom nije smisljen da sex bude bolji vec da stiti. E to klinci ne znaju.
 

Similar topics

-
» Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
» Tako se vozi
» 8... i tako to na tu temu :)
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» i tako je polo dobio ime :D
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-