METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1028/06/08, 04:46 pm

@shlogirana_veverica

Sto sala? I ja se najbolje provodim kad sam pijan. Tada niko ne moze da mi upropasti vece, ovako to stalno rade. 65

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1028/06/08, 06:18 pm

stvarno mi je zao zbog toga... on ima 17, ali ti vec 20 godina... shvatite da alkohol ne menja svet... nadji ljude s kojima se lepo osecas... i tacno je to da ce neko uvek da se prosere ali nauci da prihvatish to i da okrenes na lepu stranu... mrzim kad vidim lika od 15, 16 pa navishe kako nalazi svakakve izgovore da pije... a vecina njih hoce da ispadnu face pa misle da su bolji frajeri kad se napiju... debilno je ako ti je lepo samo kad si pijan... losh pogled na svet...

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1028/06/08, 07:20 pm

@shlogirana_veverica

Ljudi sa kojima mi je lepo i bez alkohola su rasuti na sve strane zbog studija, tako da uspevamo da se sakupimo jednom u dva meseca.

U pravu si, alkohol ne menja svet, ali privremeno menja tvoj pogled na svet, tj. privremeno zaboravis na sve sto ti unishtava zivot.

Inace ja ne pijem da ispadnem frajer ili da nekome nesto dokazujem, vec iskljucivo zato sto ja tako zelim.

Death


Death

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1028/06/08, 10:33 pm

Sada je samo fazon alkohol i droga kao pomoc u losim situacijama,ali nazalost bice jos gorih stvari u zivotu nego kad neko nekome pokvari vece,a i treba naci neki bolji nacin na koji ce se to sprijeciti... To je bar moje misljenje...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1029/06/08, 03:09 am

u pravu si... malo ljudi znam koji su imali stvrano tezak zivot ali bas te osobe ne beze od problema uz pomoc alkohola i droge... to rade klinci koji ni ne znaju sta su pravi problemi (na svu srecu ne mogu da kazem da sam ja iskusila neka zeeeeeesca sranja na svojoj kozi ali znam sta se drugim ljudima desavalo)... jebem ti drustvo kad curica od 14 god sece vene jer je roditelji nisu pustili da izadje jednog petka...

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1029/06/08, 03:32 am

To sto klinke seku vene jer ih roditelji ne pustaju napolje je krivica samih roditelja i vaspitanja, kao i svih MTV sranja koje gledaju po ceo dan na TV-u. Upravo sam stigao kuci iz grada i smucilo mi se to sto na sve strane samo klinke 12 do 16 godina obucene kao kurve pred posao. To je zlo u ovom drustvenom sistemu.

Ja sam sa 14 poceo da radim da bih postigao nesto u zivotu jer moji nisu u mogucnosti da finansiraju sve moje troskove. Sada imam dvadeset i drago mi je sto sam tako rano poceo da zaradjujem za zivot jer sam postao odgovorna osoba sposobna da resava svoje probleme i odabere svoj put kroz zivot, a ne neki mamin i tatin sin za koga drugi rade i koji ne moze ni zadnjicu sam da obrise.

Pomocu alkohola ne bezim od problema vec samo privremeno zaboravljam na njih da bih mogao da odmorim mozak.

Death


Death

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1029/06/08, 03:47 pm

Privremeno odmaranje mozga sada pocinje bas rano...vecina omladine se opija ili se drogira...

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1030/06/08, 10:21 pm

Alkohol i droga su licni izbor pojedinca.Ne zivite tudje zivote vec svoje.Nije vasa stvar sta ce neko da radi sa sobom i da li ce da se unistava.

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1030/06/08, 10:23 pm

:116:

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1001/07/08, 03:34 am

drago mi je sto ima osoba koje znaju da se brinu o sebi... i krivo mi je sto ih ima tako mnogo, sto je breme takvo da rano moraas da krenes da se kidash... i skidam ti kapu za godine kad si krenuo da radish... ali nemoj da koristish alkohol da zaboravis probleme... zapravo radi sta zelish, nije moje da ti pricam to, ali ne valja... kriivo mi je kad cujem da neko mora da popije da bi zaboravio probleme...

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1001/07/08, 10:58 pm

Ja to delim na DANJU/NOCU

Danju: sa drugaricama na dvolitarskoj kafi.
Nocu: sa "bradatim drugaricama" na svirci. Obavezno se bolje provodim na zivim svirkama nego u Kstu, Underworldu i tako tim mestima...
* bradate drugarice su moji ortaci metalci. Nisu gej nislucajno, samo smo se jedanput zajebavali nasta bi licila metalska verzija "Seksa i Grada"....zakljucili smo da bi se to zvalo "Pivo i Smor"

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1008/07/08, 09:10 am

Na kucnim zurkama,sa sve lokanjem do besvesti,odvrtanjem dizelanije,dolaskom murije u tri izjutra,unistavanjem inventara samo zarad prijateljskih bubotki(macevanje tiganj vs. metla i sl.),a onda u pola 4 kad vec ostane saka jada i niko ne zna gde se nalazi ortak i ja krenemo da pevusimo pesme iz Diznijevih crtaca....prosle nedelje sredu na cetvrtak smo imali takvo veselje....

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 12:44 pm

Mi smo ladno bili na istoj zurci cheers


Mogu vam reci bilo je ovoga- :124:
I ovoga- 37
i ovoga- 41
Al najvise ovoga- :118:

ma super je bilo, nateracemo Urosa da opet napravi raspad zurku. Al ovaj put da bude vise zena, necu da mene svi jure... Razz

65

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 01:25 pm

eh, ja se jednostavno ne secam zurke gde je bilo 41

ali zato bude ovoga 42 60 --> :120: jer je to :112:

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 01:44 pm

Pusti,mislim da se na TOJ zurci svaka nabola.Vala je i nasao koga ce da zove 55 PS izvinjavam se svakome koga sam mozda uvredio ovim postom i onim cicama koje se nisu nabole,a bilo ih je,kao moja drugarica Bilja :93:

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 03:00 pm

posto se ognjena hvali da su je spopadali, predpostavljam da je ona bila nabodena Smile na ogradu Smile

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 03:21 pm

Picket fence!!! 29 Da se razumemo,meni je krajnje gadno kresanje po zurkama... 37

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 03:27 pm

Daj Drazene mojne se vredjamo.

Ognjena nije bila nabodena, ali je bila izvatana, je je previse :92: ,i izljubljena
i to me je muvao jedini muski goticar na zurci (ko ce koga ako nece svoj svoga) i to u fazonu:
Ja-imam decka
On-imam i ja devojku (i nastavlja sa ljubljenjem)
A jedina osoba koja je nabola je valjda bio Uros, onu nisku ribu
A bilo je i muskog ljubljenja, tako da nisu sve devojke lake. Ima i lakih muskaraca :88:

Dobra je bila zurka, ali sl put dolazim ovako obucena 60
Neprozivam nikoga, nista lose ne mislim,samo nemojte da i ja sad ispadnem nesto sto nisam

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 04:16 pm

KO,dodjavola,je pa bio gotik na toj zurci?!JEdini koji bar malo mirisu na gotik smo uros i ja(ne oblacim se,al volem slusati i gotivim taj fazon)

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 04:49 pm

Vladica naravno!

Uros gothic :100: pa njegova je ideja bila da napravi dizel zurku!
Hoces da kazes da se Vladica folira-lik je pustao 69 eyes na zurci, a upoznala sam ga pre toga na jednom "performansu" u Underworldu gde je glumio vampira...meni to mirise na gota...
A inace, Uros kaze da nije bulo 41 na zurci nego je neko samo rasirio pricu

Trebala sam ja da obucem svoje borbene cizme, ne bi mogao Vladica da me dohvati
iste su ovakve
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 ELE2042B

Ne hvalim se kakve cizme imam, samo hocu da kazem kako sam u njima za jedn 10cm visa
a inace sam poprilicno visoka u odnosu na druge devojke

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 05:46 pm

Vlada goticar!!!! 34 Si ti blesava!Vise je Saban Bajramovic,bogdamudusuprosti,bio goticar nego Vlada!!!!!
Uros je got roker,genijalko,sad sto je pravljena dizel zurka,to je standardna zajebancija naseg drustva :100:

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 06:54 pm

dizel zurke... to moram da vidim...

ii ognjena, ako nisi primetila, ja se zajebavam, znam ja da ti to ne praktujes Smile

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 07:29 pm

DrazenCF wrote:
dizel zurke... to moram da vidim...

ii ognjena, ako nisi primetila, ja se zajebavam, znam ja da ti to ne praktujes Smile
Alaj si ti jedan naivan clovek ;) Jel jos veruejs u ciku u crvenom sto putuje niz odzak ;)
PS Ognjena-SAAAAAAAAAALI se batica Sweet Tooth Razz
uzgred,Drazene,pojenta je da je doticna zurka zapravo bila sacinjena od metalaca & rokera odevenih u trese i kajle,a pritom smo SVI ODREDA PADAVICARI SA DVE LEVE NOGE!!! :100:

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 08:07 pm

Sweet Tooth wrote:
DrazenCF wrote:
dizel zurke... to moram da vidim...

ii ognjena, ako nisi primetila, ja se zajebavam, znam ja da ti to ne praktujes Smile
Alaj si ti jedan naivan clovek ;) Jel jos veruejs u ciku u crvenom sto putuje niz odzak ;)
PS Ognjena-SAAAAAAAAAALI se batica Sweet Tooth Razz
uzgred,Drazene,pojenta je da je doticna zurka zapravo bila sacinjena od metalaca & rokera odevenih u trese i kajle,a pritom smo SVI ODREDA PADAVICARI SA DVE LEVE NOGE!!! :100:

ma sve je to jaja, dizeli muda jaja ali nema nista bolje od poklona od matorog djedamraza Smile



:124:

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl1009/07/08, 10:38 pm

Ne znam ja Drazene, sumnjiv si mi mnogo...

Opet- Uros goticar :100: :100: :100:
Vise mu pristaje dizel fazon majke mi. A Vladicu sam videla mozda dva puta u zivotu, i imam ga na myspacu. Bas se dobro maskirao moram reci. Znaci on slusa narodnjake, trebace mi malo vremena da svarim ovu informaciju :69:

Sweet tooth-Zaboravio si da spomenes lika koji je nosio zlatni pistolj, pa opet onaj sto je umesto kajle nosio lanac za biciklo. A neznam dal mi je gadniji onaj sto je nosio jaknu na golo telo ili ovi sto su se skidali uz Tap011
Mogla bih ozbiljno da trazim pare za slike sa zurke...

Sponsored content



PostRe: Najbolje se provodim u, na, kod?
Najbolje se provodim u, na, kod? - Page 3 Minicl10

 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-